О Боже!! Що за неймовірний досвід це був! У момент, коли ми злетіли на світанку і піднялися в повітря, це було по-справжньому магічно. Спостерігати за сходом сонця над ландшафтом Каппадокії - це те, що я ніколи не забуду - захоплююче навіть не починає описувати це! 😍 Наш гід був дуже інформативний і терпляче відповідав на всі наші запитання, хоча я ледь міг зосередитися на цьому, з такими чудовими видами навколо. Обов'язково одягайтеся тепло - там стає трохи холодно! Спокій і умиротворення, яке відчувається, плаваючи серед інших повітряних куль, було справді незабутнім. 10/10 рекомендую!