О, Боже! Какво невероятно приключение беше това! Моментът, в който излетяхме на зазоряване и се издигнахме във въздуха, беше не по-малко от магичен. Да се наблюдава изгревът над пейзажа на Кападокия е нещо, което никога няма да забравя - breathtaking дори не е достатъчно силно определение! 😍 Нашият гид беше изключително информиран и търпеливо отговори на всички наши въпроси, въпреки че едва можех да се концентрирам с такава великолепна гледка около мен. Уверете се, че се облечете топло - там става малко хладно! Мирът и спокойствието, които усетихме, докато се носим сред другите балони, бяха наистина незабравими. 10/10 бих препоръчал!